Довіреність нотаріуса України до 2014 року

Оригінал 60,000грн

Вид: Довіреність нотаріуса

Країна: Україна

Бланк: Оригінал

Зразок:

Рік: до 2014

Замовити
Довіреність нотаріуса України до 2014 рокуПридбати довіреність нотаріуса необхідно у тому випадку, якщо довіритель не може самостійно виконувати будь-які дії. Крім цього, вона потрібна, коли потрібно збирати велику кількість документів з різних інстанцій. Однак отримати і запевнити цю розписку досить складно, це займає дуже багато часу і забирає безліч сил, у зв’язку з чим багато хто воліє її купити.

Навіщо потрібна довіреність нотаріуса України до 2014 року

Ця розписка обов’язкова потрібна, якщо довіритель хоче доручити комусь такі заходи, як збір документів, отримання пенсії чи інші юридичні дії. Усі можливі ситуації прописані у відповідному законі України. До 2014 року довіреність виглядала інакше. Це стосується як самого бланку, так і тексту. Здобути такий документ офіційно сьогодні вже неможливо. Але якщо він таки потрібен, на допомогу прийде DiplomUkr.

Де можна купити довіреність нотаріуса України до 2014 року

Придбати абсолютно будь-які документи, у тому числі нотаріально завірені, можна в ДипломУкр. Наша команда займається їхньою печаткою понад 10 років. Клієнти нашої компанії можуть розраховувати на такі гарантії:

  • можливість отримання консультацій;
  • якісну роботу;
  • доступні ціни;
  • одержання розписки на руки вже за тиждень після замовлення;
  • відсутність відмінностей від оригіналу.

Вартість документа складається з кількох параметрів, а саме: терміновість виготовлення, термін та тип довіреності, вид поруки тощо. Все це обговорюється з менеджером на етапі остаточного формування замовлення.

Завдяки тому, що ми дотримуємося всіх законодавчо встановлених правил оформлення, його жодним чином не можна буде відрізнити від оригінального навіть при дуже скрупульозній перевірці. На довіреності будуть усі необхідні печатки та підписи.

Доставка здійснюється за допомогою Нової пошти. Оплата проводиться у відділенні післяплатою. У результаті на руках опиниться документ, який нічим не відрізняється від оригінального. За ним довірена особа зможе без проблем виконувати будь-які прописані юридичні дії від імені довірителя, розпоряджатися його майном, продавати чи купувати нерухомість тощо.