Додаток до атестата школи.

Якщо ви думаєте, що одного купленого атестата для вступу до вищого навчального закладу досить, то дуже сильно помиляєтеся. Як правило, люди, які не змогли закінчити школу навіть не здогадуються, що видають в кінці. Крім документа, що підтверджує завершення школи вам також дають додаток до атестата і саме він є дуже важливим папером. У додатку розташовуються всі ваші оцінки з предметів разом із середнім балом. Саме на нього спирається приймальна комісія в університеті. Їх завдання не тільки порахувати вступні бали, а також зібрати їх разом з усіма науковими заслугами і середнім балом атестата. Якщо ви не закінчували школу і хочете придбати атестат для того, щоб отримати в подальшому вищу освіту, то робити це варто разом з додатком.

Виробництво атестата разом з додатком.

Як правило, класична послуга отримання атестата від нашого сайту означає і додаток. Можна окремо замовити кожен з цих документів при необхідності. Співпрацюючи з нами, у потенційних покупців є можливість діяти, як вони вважають за потрібне. Ми вважаємо, що для вступу до ВНЗ без програми не обійтися, якщо ж ви зібралися просто шукати роботу, то досить буде одного атестата. До переваг роботи з нами варто віднести:

  • Створення документів найкращої якості;
  • захист повністю відповідає оригіналу;
  • виробництво за 2-4 дня;
  • внесення до реєстру при необхідності.

Маючи справу з додатком, наші фахівці можуть записати туди будь-які оцінки, які захоче клієнт. Перш за все, це дасть йому можливість розраховувати на бюджетні місця в університеті. Природно, варто ще добре здати вступні іспити, але, оскільки середній бал атестата в будь-якому випадку враховується, вам буде вигідніше, щоб він виявився вищим, ніж у інших.

Варто відзначити, що з оцінками, які ви вирішили самі собі поставити навряд чи хтось зможе посперечатися. Наші фахівці роблять додатки на оригінальних бланках з усіма ступенями захисту. Відповідно, ніхто не зможе відрізнити куплений у нас варіант від того, що видають в школах. Багато хто звертається до нас, щоб виправити свої оцінки. Буває таке, що людям просто не подобаються низькі бали, інші отримали їх не через відсутність знань, а скоріше через розбіжності з викладачами. Виправити своє становище перед вступом до ВНЗ цілком реально, просто зверніться до нас.

Варіанти додатків до атестатів.

Вартість наших послуг дуже сильно відрізняється в залежності від обраної послуги. Можна стати щасливим володарем як простого атестата, так і провести його через реєстр або обзавестися додатком. Кожна послуга має свою вартість і залежить вона не тільки від кількості документів, а ще й складності виробництва кожного з них. Якщо мова йде про проведення атестата до реєстру, то тут необхідно розуміти передбачуваний рік завершення школи і наскільки реально вписати за цю дату ваше ім’я.

Якщо хочете дізнатися докладніше про процедуру створення атестатів і додаткових документів до них, то завжди можете проконсультуватися з нашими фахівцями. Варто зазначити, що у нас також є різні варіанти самих додатків і атестатів. Перш за все, зверніть увагу на якісну копію. В такому випадку ми зробимо вам документ з нуля взявши за зразок оригінальний бланк. Послуга найдешевша з усіх можливих, але деяким копії виявляється недостатньо, хоча її і навряд чи хтось відрізнить від оригіналу. Замовити атестат або додаток на оригінальному бланку вийде дорожче, при цьому ніхто не зможе поставити під сумнів, що ви раніше закінчували школу.

Додаток до атестата з реєстром.

Найбільш дорогим варіантом, але в той же час найякіснішим є покупка оригінального атестата, додатку до нього і потім проведення всіх даних про вас в реєстр. Якщо скористатися таким варіантом, то у вас буде все необхідне, щоб довести навіть міністерству освіти, що раніше ви закінчили школу і отримали середню освіту. Природно, коштувати це буде дорожче ніж будь-які інші послуги пов’язані з отриманням атестата. Проте, ніяких проблем з вступом до ВНЗ або прийомі на роботу у вас більше не буде.