Додаток до атестату – це найважливіша частина документа, де містяться всі оцінки, отримані під час навчання. Однак, незважаючи на його важливість, він також може загубитися чи порватись. У такому разі доведеться або відновлювати його офіційним способом (що досить важко і при цьому довго), або купити додаток до свідоцтва, заощадивши купу часу та грошей.

Якісні додатки до аттестату від ДипломУкр

На сайті представлені додатки до атестату різних років, включаючи часи СРСР: у них відрізняється не лише сам бланк, а й технологія випуску. Проте при замовленні у DiplomUkr не варто сумніватися, що документ буде виконано на офіційному бланку ДЕРЖЗНАК із збереженням усіх захисних елементів. Наші фахівці правильно перенесуть підпис із використанням спеціалізованого чорнила, щоб ніхто не зміг запідозрити перевірку.

Атестат з відзнакою обійдеться дорожче звичайного.

Найчастіше необхідність купити додаток до свідоцтва виникає у тому випадку, коли оригінальний документ було втрачено або пошкоджено. Зрозуміло, можна спробувати відновити традиційним способом, проте, зазвичай, цей процес затягується на місяці, якщо не більше. Набагато простіше, швидше, а в багатьох випадках ще й дешевше замовити додаток до атестату в ДипломУкр.

Наші фахівці виготовляють документи у суворій відповідності до оригіналу, завдяки чому навіть при дуже строгій перевірці виявити підробку буде практично неможливо. На куплених атестатах будуть збережені всі елементи безпеки: водяні знаки, написи, видимі лише під ультрафіолетом чи інфрачервоним випромінюванням тощо.

Купити додаток до свідоцтва

Для того, щоб купити додаток до свідоцтва, необхідно виконати кілька простих кроків:

  1. Зайти на веб-сайт.
  2. Знайти потрібний документ.
  3. Залишити заявку, заповнивши коректно поля для введення контактної інформації.
  4. Дочекатися повідомлення від менеджера електронною поштою.
  5. Обговорити деталі.
  6. Схвалити електронний макет.
  7. Забрати посилку в заздалегідь обговореному відділенні Нової пошти та сплатити її післяплатою.

Слід зазначити, що у деяких випадках документи виготовляються лише з передоплаті. Цей момент додатково обговорюється під час останнього оформлення замовлення.

DiplomUkr готова надати своїм клієнтам такі гарантії:

  • Якість. Ніхто не зможе запідозрити підробку навіть за ретельної перевірки.
  • Швидкість. Документ виготовляється від 1 до 3 днів, стільки ж іде на доставку.
  • Ціна. Вартість послуг здебільшого нижча, ніж у конкурентів.

Замовляючи додаток до атестату в ДипломУкр, можна заощадити купу часу та грошей. При цьому документ без сумнівів ухвалять у будь-якій інстанції. Навіть якщо буде ініційовано глибоку перевірку, куплений сертифікат її обов’язково пройде, тому що його виготовляють на державних бланках з дотриманням усіх правил.

Купівля атестата дозволяє вирішити більшість проблем, пов’язаних із подальшим здобуттям освіти або влаштуванням на роботу. Зі свого боку, ми гарантуємо повну анонімність наших клієнтів, оскільки інформація про них не йде третім особам, адже все спілкування відбувається за допомогою електронної пошти.