У НАС НЕМАЄ ЖОДНОЇ ПЕРЕДОПЛАТИ! ОПЛАТА ПО ФАКТУ!!!

Гарантія – передмова.

У зв’язку з тим, що правоохоронні органи сильно зацікавилися нашими послугами, ми перестали користуватися будь-якими телефонами для надання консультацій. У кількох структур в нашій країні є можливість слухати і записувати розмови, більш того, ще й обчислювати по білінгу місцезнаходження людини і номери телефонів, які знаходяться поруч з цією людиною (родичів, які проживають з вами). Так що, не потрібно думати про те, якщо у нас немає контактного номера телефону, значить ми не серйозна компанія. На ринку виготовлення та продажу документів ми більше 10 років, бачили і відчували на собі дуже багато. Наприклад, в минулому році, одна правоохоронна структура зателефонувала всім, хто зв’язувався з нами по телефону, а в цьому році надсилали повістки для розмови. Мета не стільки покарати нас і людей, які користуються нашими послугами, а заробити грошей! Якщо цікаво як це відбувається, то при особистій бесіді по електронній пошті ми з радістю поділимося досвідом.

Гарантія виготовлення документа.

Ми не беремо ніяких передоплат за виготовлення наших документів (крім кількох позицій)! Коли ви замовляєте потрібний документ, ми приймаємо замовлення і на протязі декількох днів готуємо макет. Макет – це візуальний фон вашого документа перед виготовленням оригіналу. Сам же оригінал ми виготовляємо і відправляємо новою поштою. Приходите на пошту, перевіряєте документ і там же розраховуєтеся при отриманні.

Гарантія доставки.

Доставити ваш документ ми можемо практично будь-яким способом. Все залежить від вашого місця проживання. Якщо буде потрібно їхати і відправляти невідомою нам кур’єрською поштою, яка знаходиться далеко від нас, то ми змушені будемо брати доплату за відправку. Всі ці питання ми можемо обговорити через електронну пошту і знайти спільне розуміння.