Бувають різні ситуації, які пов’язані з відсутністю повного навчання. Мова йде не тільки про тих людей, які не змогли отримати вищу освіту, а й тих, хто навіть атестат в школі отримати не зміг. Щоб позбутися від проблем, які пов’язані зі вступом до будь-якого ВНЗ і мати доказ, що школу вдалося закінчити. На нашому сайті продають дані атестати в будь-якому вигляді, що дає можливість навіть самостійно підібрати собі рішення. Різновидів досить багато і відрізняються вони не тільки датою випуску, а ще й вартістю. Відповідно, кожен зможе знайти собі варіант, який найкраще йому підійде.

Види атестатів школи України.

Наші фахівці тривалий час випускають якісну документацію, яка дасть можливість кожному клієнту вступити до вищого навчального закладу. Види атестатів школи можна вивчити на нашому сайті більш докладно. Кожен варіант має свої особливості, і щоб правильно зробити вибір варто зв’язатися з нашими консультантами. Вони розкажуть кожному потенційному клієнту про всі нюанси цих документів. Також у вас з’явиться можливість поставити кілька запитань і отримати на них відповіді. Наша продукція має масу переваг:

  • Повна відповідність оригіналу;
  • можна взяти з будь-якою датою закінчення;
  • наявність захисних голограм;
  • прийнятна вартість.

Кожен відвідувач нашого сайту може детально ознайомитися з атестатами про повну загальну середню освіту. Варіантів досить багато і кожен має свої особливості, а також різниться вартістю. При бажанні, можна заощадити і отримати атестат, який доводить, що закінчили ви школу ще років 10 назад. Наші консультанти готові допомогти з вибором і підказати з якою датою найкраще взяти атестат. У певних ситуаціях це не має значення, але буває і таке, що рік випуску атестата дуже важливий.

Візуальна складова атестата повністю копіюється з оригіналу. Наші фахівці прекрасно знають, як зробити такий документ максимально якісно, і щоб він зміг пройти будь-яку перевірку. У деяких ситуаціях під час подачі документів можуть уточнити, чи дійсно це ваш атестат. Саме тому варто задуматися і про виписку з оцінками. Якщо у вас буде два документа, які пов’язані між собою, то вони закріплять їх справжність та дадуть можливість пройти будь-яку перевірку. Відповідно, двері вам будуть відкриті в будь-який ВНЗ, а також з’явиться можливість відразу влаштуватися на роботу.

Види атестатів для покупки.

Ми пропонуємо кілька видів даних документів, але при цьому у кожного клієнта є можливість підібрати собі певне рішення. Найдешевшим і при цьому не менш якісним атестатом є копія. Наші фахівці беруть справжній бланк і копіюють з нього всі захисні голограми, а також дизайнерське рішення. У підсумку виходить атестат, який візуально складно відрізнити від оригіналу. Ніхто не зможе довести, що це копія, бо виглядає вона просто приголомшливо.

Якщо вас не влаштовує такий варіант з якихось причин і ви хоче отримати повноцінний атестат, то ми можемо запропонувати і такий варіант. Виробництво якісних атестатів здійснюється на оригінальному бланку. Ми беремо їх в школах і вписуємо ваше ім’я разом з роками закінчення навчання. Також можна самостійно підібрати школу, в якій ви хотіли б навчатися, хоча насправді, це не найважливіша інформація. Варіант на оригінальному бланку робиться максимально якісно і точно вам сподобається. З таким атестатом будь-який ВНЗ вас прийме, а якщо ще зробити собі високий середній бал, то шанси на те, щоб зайняти бюджетне місце різко збільшаться.

Види атестатів шкіл з реєстром.

Найбільш дорогим рішенням на нашому сайті є атестат, який йде з занесенням до реєстру. У такому випадку ніхто навіть після перевірки не зможе поставити під сумнів, що ви закінчили школу. Рішення просто ідеально підходить людям, які хочуть в подальшому йти здобувати вищу освіту або спробувати знайти якусь нормальну роботу. Занесення до загального реєстру здійснюється нашими фахівцями. Разом з цим вам видають атестат на оригінальному бланку. Самостійно можна вказати оцінки і середній бал для загального реєстру.