Сучасні роботодавці зацікавлені у добрих спеціалістах, проте свою увагу вони найчастіше звертають лише на тих, хто має відповідний диплом. Тому тим претендентам, які займалися самоосвітою, знайти роботу буває дуже і дуже важко. Щоб не витрачати 5 або більше років на навчання у ВНЗ, можна купити диплом, який нічим не відрізнятиметься від оригінального.

Дипломи в Україні

Більшість професій сьогодні можна здобути самостійно, проходячи відповідні курси та набираючись досвіду на робочому місці. Проте, роботодавці досі вимагають від претендентів на діплом вищої освіти як підтвердження своїх знань та навичок. Проте навчання у ВНЗ коштує недозволено дорого, через що багато хто просто не може собі це дозволити.

Інша сторона – якість освіти в університетах. Там викладають застарілу інформацію, через що після випуску багато чого доводиться переучуватися. До того ж, надто багато часу приділяється побічним предметам замість повноцінного занурення у професію. Тому набагато легше зайти на сайт ДипломУкр, де можна купити диплом будь-якої спеціальності та будь-якого ВНЗ.

Вартість документу залежить від року випуску, ВНЗ, спеціальності та бажаних оцінок.

Найчастіше шукають де купити диплом ті, хто хоче влаштуватися на хорошу роботу. Проте, це далеко не єдина причина. Сертифікат про закінчення ВНЗ може бути ще потрібний і тим, хто:

 • Втратив диплом. На відновлення документа піде багато часу та сил, тому куди простіше його купити. До того ж часто ВНЗ закриваються або втрачають ліцензію, що в кілька разів ускладнює цей процес.
 • Збирається отримати підвищення. Найчастіше це просто формальність, але заради цього доведеться влаштовуватися на заочне відділення і витрачати свій час на прослуховування лекцій. Не багато хто готовий на це навіть заради отримання підвищення по службі.
 • Займався самонавчанням. Незважаючи на те, що той претендент, який проходив курси самостійно, може бути краще обізнаний у своїй спеціальності, ніж той, хто має вищу освіту, роботодавець, швидше за все, вибере останнього. Тому краще буде підстрахуватися та замовити диплом.

Купівля сертифіката про вищу освіту – набагато простіший і дешевший варіант. При цьому турбуватися нема про що: фахівці DiplomUkr займаються виготовленням документів протягом 10 років. Вони точно знають, як правильно їх заповнювати, щоб не викликати підозри.

Які дипломи можна придбати

На нашому сайті представлена ​​велика кількість дипломів України різних ступенів та років випуску. Важливо відзначити, що деякі з них можна купити лише за передоплатою, про це додатково повідомить менеджер під час оформлення заявки.

Таким чином, можна купити дипломи:

 • спеціаліста;
 • бакалавра;
 • магістра і таке інше.

При цьому в бланку можна вказати будь-який бажаний ВНЗ України та за необхідності занести його до реєстру. Це дозволить пройти навіть найглибшу та ретельну перевірку.

Замовити диплом

Щоб купити диплом в Україні, необхідно:

 1. Вибрати документ із представлених на сайті.
 2. Залишити заявку.
 3. Дочекатись повідомлення від менеджера ДипломУкр.
 4. Затвердити електронний макет підсумкового документа.
 5. Дочекатися доставки до найближчого відділення Нової пошти.
 6. Сплатити посилку післяплатою.

Виготовлення та доставка документа займуть не більше 5-7 днів. Таким чином його можна буде відразу ж пред’явити за місцем вимоги.

Питання відповідь

Чи виготовляються дипломи на офіційних бланках?

Так, наші спеціалісти виготовляють документи на бланках ГОСЗНАК.

Доставка здійснюється по всій Україні?

Так, сертифікат можна буде забрати до найближчого відділення Нової пошти.

Чому зв’язок з менеджером відбувається через електронну пошту, а не телефоном?

З міркувань безпеки, щоб не розкривати особисту інформацію клієнтів.