Диплом спеціаліста Національного медичного університету імені О. О. Богомольця від 2016 року Оригінал от 20,000грн

Вид: Диплом спеціаліста Національного медичного університету імені О. О. Богомольця

Країна: Україна

Бланк: Оригінал

Зразок: Пластик

Рік: 2016

 

 Диплом спеціаліста будь-якого ВНЗ України. Зразок 1993-1999 р.р. Оригінал от 12,000грн

Вид: Диплом спеціаліста будь-якого ВНЗ України. Зразок 1993-1999 р.р.ом специалиста любого ВУЗа Украины. Образец 1993-1999 г.г.

Країна: Україна

Бланк: Оригінал

Зразок: Пластик

Рік: 1994

 

 


У сучасній освітній системі диплом спеціаліста стоїть на одному ступені з дипломом магістра, проте це зовсім різні поняття. Проте, обидва документи вважаються повною вищою освітою, після отримання якої можна влаштовуватися на роботу за фахом. За бажання, можна продовжити навчання у тому самому навчальному закладі або перейти в інше, більш престижне.

Якісні дипломи спеціаліста від ДипломУкр

На відміну від магістра, фахівець не може вести науково-дослідницьку діяльність і викладати, проте він може піти працювати за обраною спеціальністю. Пов’язано це з тим, що після останніх указів магістратура та спеціаліст стоять на одному рівні кваліфікації.

Як спеціаліст, так і магістр за рівнем кваліфікації знаходяться вище бакалавра.

Проте важливо розуміти, що за кордоном диплом спеціаліста цінується набагато нижче. Там його видають після навчання у коледжі. З університетів уже випускаються магістрами. Це важливо знати під час планування переїзду, оскільки далеко не на кожну бажану роботу можна буде влаштуватися із дипломом спеціаліста України.

Компанія ДипломУкр пропонує купити диплом спеціаліста будь-якого року випуску. Крім цього, можна вибрати і бажані оцінки, у тому числі і отримати сертифікат про закінчення ВНЗ з відзнакою (зрозуміло, він вийде дорожче, ніж звичайний). Також можна вибрати і навчальний заклад – це обговорюється на етапі остаточного оформлення заявки.

Наша команда займається створенням дипломів протягом більше 10 років: ми використовуємо тільки оригінальні бланки та чорнило, щоб документи могли пройти перевірку ультрафіолетом та інфрачервоним випромінюванням (всі захисні символи будуть виявлятися, як і належить). Те саме стосується і печаток з підписами: всю роботу виконують досвідчені каліграфісти у суворій відповідності до оригіналу.

Купити диплом спеціаліста

На сайті є зразки дипломів різних років випуску (у тому числі часів СРСР), так як бланки оновлюються приблизно кожні 5-7 років. Пов’язано це з тим, що до них додаються нові, більш досконалі захисні елементи. При необхідності можна проконсультуватися з нашим менеджером, який відповість на будь-які питання та допоможе вибрати найбільш підходящий варіант.

Щоб купити диплом спеціаліста, необхідно слідувати простому алгоритму:

  1. Зайти до сайту.
  2. Знайти потрібний документ.
  3. Залишити заявку.
  4. Дочекатись повідомлення від нашого менеджера.
  5. Обговорити деталі (оцінки, ПІБ, рік закінчення тощо).
  6. Переглянути електронний макет.
  7. Дочекатися доставки.

За рідкісними винятками (про них попередньо повідомить менеджер під час затвердження заявки), оплата проводиться при отриманні товару у відділенні Нової пошти. З моменту оформлення замовлення до доставки звичайно проходить не більше 7 днів (2-3 дні на оформлення диплома і стільки ж на його доставку).

Замовити диплом спеціаліста варто саме у DiplomUkr, тому що:

  • Ми піклуємось про збереження даних клієнтів. Спілкування з приводу покупки диплома відбувається лише за допомогою електронної пошти, щоб уникнути витоку інформації.
  • Ми відповідаємо за якість своєї роботи. Куплені у ДипломУкр документи нічим не відрізняються від оригінальних.
  • Ми працюємо швидко. У випадку, якщо документ потрібен терміново, а він загублений або пошкоджений, краще звернутися до нас – офіційна процедура відновлення займе набагато більше часу.

Якщо очікується серйозна перевірка документів (наприклад, при облаштуванні на державну посаду), можна замовити сертифікат із проведенням. У такому разі до архіву обраного університету будуть занесені дані про те, що студент там і справді навчався. Зрозуміло, подібна послуга вийде значно дорожче.