Додаток до диплому містить інформацію про підсумкові оцінки студента, тому він є невід’ємною частиною документа. Без нього сертифікат буде визнано недійсним. Втратити його досить легко, але відновити – дуже і дуже складно. Саме тому багато хто вирішує купити додаток до диплому, оскільки це набагато простіше і швидше.

Якісні додатки до диплому від ДипломУкр

Наша компанія більше 10 років займається випуском документів, у тому числі у нас можна замовити додаток до диплому. Вибрати можна не лише ВНЗ та професію, а й оцінки, і рік випуску документа. Однак важливо розуміти, що всі ці параметри впливають на підсумкову вартість сертифікату, на сайті вказано лише приблизну ціну.

Документ виготовляється на офіційному бланку з дотриманням усіх технологій захисту (водяні знаки, печатки тощо).

Додаток до диплому необхідний для влаштування на роботу. Проте мало кому хочеться вступати до сучасних ВНЗ, в яких викладають відверто застарілу інформацію. До того ж, після випуску здебільшого доводиться переучуватися, через що мало кому хочеться даремно просиджувати штани в університеті.

Крім того, що додаток до диплому купують ті, хто не хоче вступати до ВНЗ і витрачати 5 або більше років на навчання, у деяких випадках покупка є найбільш оптимальним виходом із становища. Наприклад, якщо документ було втрачено або пошкоджено, а університет, який його видавав, було ліквідовано або втратило ліцензію. У будь-якому випадку, купити додаток до ДипломУкру набагато простіше і швидше, ніж намагатися відновити його офіційним методом.

Документ, куплений у DiplomUkr, пройде будь-які перевірки. Це пов’язано з тим, що ми виготовляємо його з дотриманням офіційної технології на справжніх бланках. Таким чином, запідозрити підробку практично неможливо.

На нашому сайті є документи різних років випуску, зокрема СРСР. Усі вони випускаються на бланках державного зразка із дотриманням технологій на той час. Завдяки цьому додаток до диплому, придбаний у DiplomUkr, ніхто не зможе відрізнити від оригіналу.

Купити додаток до диплому

Ми виготовляємо дипломи та інші документи понад 10 років. За цей час ми виробили чіткий алгоритм роботи, який дозволяє швидко виконувати замовлення та при цьому гарантувати клієнтам повну анонімність. Доставка здійснюється по всій Україні через Нову пошту.

Щоб зробити замовлення необхідно:

  • Вибрати на сайті потрібний документ.
  • Заповнити заявку.
  • Дочекатися листа на електронну пошту.
  • Обговорити з менеджером деталі замовлення.
  • Схвалити макет (або, якщо це потрібно, внести редагування).
  • Дочекатися доставки та оплатити посилку післяплатою.

У деяких випадках, щоб придбати документ, потрібно буде внести передоплату. Однак про це менеджер повідомляє заздалегідь, ще на етапі підтвердження замовлення, тож неприємних несподіванок не буде.