Диплом магістра Національного медичного університету імені О. О. Богомольця від 2018 року Оригінал от 20,000грн

Вид: Диплом магістра Національного медичного університету імені О. О. Богомольця від 2018 року

Країна: Україна

Бланк: Оригінал

Зразок: Пластик

Рік: 2018

 

 


Ті, хто хоче здобути диплом про вищу освіту, зазвичай зупиняються на щаблях фахівця чи бакалавра. Мова про магістратуру заводять далеко не багато, тому що це не тільки дорого і довго, але ще й забирає багато сил. Проте диплом магістра відкриває набагато більше перспектив. Причому це не лише у перспективі отримати хорошу посаду, а й у можливості викладати чи вести науково-дослідну діяльність.

Якісні дипломи магістра від ДипломУкр

Існує багато причин, чому варто купити диплом магістра. Серед них виділяють:

 • можливість виділитися серед інших претендентів;
 • можливість викладати;
 • можливість проводити дослідницьку діяльність.

Крім цього, цей документ надає найширші можливості під час роботи у державному секторі. Зазвичай роботодавці, які шукають претендента на керівну посаду, прямо вказують на вимоги диплом магістра. Якщо говорити про інші сектори, то там зазвичай все не так серйозно – достатньо спеціаліста чи бакалавріату.

Щоб отримати диплом магістра у традиційний спосіб, необхідно після бакалаврату провчитися ще півтора роки. Не кожен готовий витрачати стільки часу навчання. У такому разі можна просто купити диплом магістра і одразу йти влаштовуватися на роботу.

Вартість диплому залежить від оцінок, зазначеного ВНЗ, спеціальності та року випуску документа.

На сайті можна знайти дипломи магістра різних років, аж до СРСР. Можемо запевнити, що вони виготовляються на бланках державного зразка, отже запідозрити підробку майже неможливо. На ньому залишаються всі водяні знаки та інші захисні елементи, що виявляються при дії різного виду випромінювання (ультрафіолетового, інфрачервоного).

Крім того, у нашій команді працюють першокласні каліграфісти, які вміють ставити підписи таким чином, що їх неможливо відрізнити від оригінальних. Завдяки цьому куплений у DiplomUkr диплом магістра пройде будь-які перевірки, навіть скрупульознішого характеру.

Купити диплом магістра

Наша команда займається виготовленням дипломів уже понад 10 років. Ми готові запропонувати такі гарантії:

 • Анонімність. Інформація про наших клієнтів зберігається в суворому секреті та захищена від третіх осіб.
 • Швидкість. Безпосередньо процес виготовлення документа займає 2-3 дні, стільки часу йде на доставку.
 • Якість. Завдяки тому, що всі документи виготовляються на державних бланках з використанням офіційного чорнила та печаток, ніхто не зможе запідозрити підробку.
 • Ціна. Вартість нашої роботи значно нижча, ніж доведеться віддати за легальне відновлення документа за його втрати або пошкодження.
 • Оплата. Ми стягуємо оплату лише за фактом отримання документа на руки.

Щоб купити диплом магістра, необхідно лише зайти на сайт та зробити таке:

 1. Знайти потрібний документ.
 2. Залишити заявку з контактними даними.
 3. Зачекати повідомлення від менеджера.
 4. Обговорити всі деталі (оцінки, рік випуску тощо).
 5. Завірити електронний макет.

Потім протягом 3-7 днів документ прибуде до вказаного поштового відділення. Там його необхідно буде сплатити післяплатою. Проте варто зазначити, що деякі із зазначених на сайті сертифікатів ми виготовляємо лише за передоплатою.

Диплом магістра надає найширші можливості для свого власника. Незважаючи на те, що зараз мало хто дивиться на скоринку, більшість роботодавців все одно хотіли б бачити у себе спеціаліста такого рівня. Крім того, цей документ ще й надає впевненості на співбесіді, тому що дозволяє значно виділитися на тлі інших претендентів.