Довіреність нотаріуса України 2014-2017 рр.

Оригінал от 16,000грн

Вид: Довіреність нотаріуса

Країна: Україна

Бланк: Оригінал

Зразок:

Рік: 2014-2017

Замовити
Довіреність нотаріуса України 2014-2017 рр.Довіреність необхідна, наприклад, якщо під час здійснення купівлі-продажу майна знадобилася допомога сторонньої людини. Проте оформляти її потрібно з особливою обережністю, щоб надати посереднику всі необхідні права, але не більше, ніж цього вимагає ситуація. Зазвичай усім цим займається нотаріус, але далеко не кожен має гроші на його послуги, а також час на офіційне оформлення цього документа. Набагато простіше купити довіреність, яка нічим не відрізнятиметься від оригінальної.

Навіщо потрібна довіреність нотаріуса України 2014-2017 року

Довіреність може знадобитися в різних ситуаціях: якщо потрібно передоручити якійсь людині отримання пенсії, оформлення документів або інші дії від свого імені. Усі ситуації, коли може знадобитися цiй документ, описані у відповідних законах. Незважаючи на те, що в багатьох випадках подібні розписки залишилися лише формальністю, без них не вдасться звернутися до деяких державних установ.

Переваги купівлі довіреності нотаріуса України у DiplomUkr

Наша команда займається виготовленням документів понад 10 років. За цей час ми напрацювали великий досвід друку, в тому числі і на нотаріально засвідчених бланках. Завдяки цьому ми готові гарантувати нашим клієнтам:

  • висока якість документів, що виготовляються;
  • оперативність роботи;
  • відсутність відмінностей від оригінального документа;
  • доступні ціни;
  • швидку доставку.

Крім того, наші фахівці готові провести консультацію та розповісти про те, для чого необхідний документ, як він виготовлятиметься, де його можуть вимагати і таке інше. Наші менеджери готові відповісти на будь-які запитання.

Підсумкова вартість залежить від:

  • термінів довіреності;
  • термінів виконання;
  • типу довіреності;
  • виду поруки.

Усі ці моменти додатково обговорюються з менеджером на етапі остаточного формування замовлення. Обговорення відбувається за допомогою електронної пошти.

Доставка відбувається через Нову пошту до будь-якого зручного відділення. Оплата здійснюється післяплатою безпосередньо після отримання документа на руки. В результаті вийде юридично правильно складений документ, який буде відповідати всім нормам та законам України. Однак на руках він виявиться набагато швидшим, ніж оригінальна розписка, завірена у нотаріуса традиційним способом.