Академічна довідка з університету від 2015 року

Оригінал 15,000грн

Вид: Академічна довідка з університету від 2015 року

Країна: Україна

Бланк: Оригінал

Зразок:

Рік: 2015

Замовити
Академічна довідка з університету від 2015 року


Досить часто навчання у ВНЗ з якихось причин переривається, проте це не означає, що студент не встиг прослухати певну кількість лекцій і навіть успішно здати деякі предмети. Свідченням цього є академічна довідка. Отримати її традиційним способом часто є досить проблематично, в основному через бюрократію. У зв’язку з цим багато хто вирішує купити академічну довідку з університету від 2015 року, щоб не витрачати надто багато часу та сил.

Коли може знадобитися академічна довідка з університету від 2015 року

Цей документ необхідний у разі:

  • втрати оригіналу;
  • бажання швидше отримати документ;
  • бажання покращити свої оцінки.

Найкращий вихід із подібної ситуації – придбати документ у ДипломУкр. Він ніяк не відрізнятиметься від оригінального. Він буде надрукований на офіційному бланку із збереженням усіх ступенів захисту, підписів та печаток.

Які дані необхідні для академічної довідки 2015 року

Важливо, що раз на кілька років формат бланка трохи видозмінюється. Додаються одні захисні елементи, забираються інші. Тим не менш, основний формат залишається приблизно таким самим.

При остаточному формуванні замовлення менеджеру потрібно повідомити:

  • Перелік предметів, що пройшли. Сюди відносяться всі дисципліни, які були закінчені (чи має здаватися, що вони були закінчені).
  • Оцінки. Можна придбати як документ із відмінними оцінками, так і більш реалістичний варіант із трійками та четвірками.
  • ВНЗ. Навіть незакінчене навчання у престижному університеті може стати вагомим плюсом для переведення до іншого навчального закладу.
  • Рік видачі. Ще один важливий параметр, від якого залежить не лише формат довідки, а й навчальна програма, яка на той момент була у ВНЗ.

Ми займаємося друком довідок, дипломів та інших документів протягом понад 10 років. Вони повністю відповідають першотворам, завдяки чому помітити відмінності практично неможливо.

Виготовлення академічної довідки з університету від 2015 року не займе багато часу – лише через 1-2 дні з моменту замовлення буде готова до відправки. Доставка здійснюється Новою поштою в будь-яке найближче відділення і займає приблизно 1-2 дні.