Нострифікація диплома необхідна тим, хто хоче продовжувати навчатися чи влаштуватися на роботу на території України, але має освіту закордонного ВНЗ. При цьому цю процедуру потрібно проходити як іноземцям, так і українцям, які навчалися за кордоном. Без нострифікації диплом не вважатиметься дійсним, у зв'язку з чим у такому разі не вдасться працювати офіційно.

Нострифікація дипломів від ДипломУкр

Нострифікація дозволяє надати іноземним документам відповідність до освітнього рівня щодо державних стандартів. Завдяки цьому можна не лише працевлаштуватися за фахом в Україні, а й продовжувати навчання у будь-якому бажаному ВНЗ.

Документи, які обов'язково необхідно нострифікувати:

 • сертифікат про вищу освіту;
 • наукова ступінь;
 • шкільний атестат;
 • диплом кандидата наук.

Рішення про видачу дозволу виносить Міністерство освіти та науки. Зазвичай цей процес триває кілька тижнів.

Етапи нострифікації документа про освіту:

 1. Збір документів.
 2. Подання до Міністерства.
 3. Експертний аналіз.
 4. Висновок експертів.
 5. Видача свідоцтва.

Наші фахівці готові проконсультувати вас щодо всіх тонкощів даного процесу, розповісти про підводні камені, з якими доведеться зіткнутися під час збору документів та подання заявок. За бажанням, ви можете оформити довіреність на наших співробітників, щоб вони займалися всім самостійно без вашої участі. Завдяки цьому нострифікація диплома в Україні пройде набагато швидше.

Необхідні документи:

 • заява;
 • дипломи та атестати зі штампом апостилю;
 • нотаріально засвідчені переклади документів;
 • копія паспорта;
 • оригінал та копія архівної довідки з навчального закладу, який видав диплом;
 • копія запрошення на навчання в Україні (якщо є).

Нострифікація диплома може бути або повною, або частковою. У першому випадку Міністерство освіти дозволяє одразу ж працевлаштовуватися чи продовжувати навчання в українському ВНЗ, у другому – потрібно пройти додатковий іспит.

Напрями нострифікації

Команда DiplomUkr також допомагає з проходженням нострифікації дипломів у Польщі, Італії та США. Ми здійснюємо підтримку на всіх етапах: починаючи зі збору документів та закінчуючи передачею їх у консульство. Надаємо послуги з підтвердження сертифікатів про закінчення будь-яких навчальних закладів як для продовження здобуття освіти за кордоном, так і для працевлаштування.

Ціни

Наша команда здійснює послуги з нострифікації дипломів уже понад 10 років. Ми можемо допомогти провести цю процедуру як у стандартному, так і прискореному варіанті. За бажання, ви можете проконсультуватися з нашим менеджером щодо того, що скільки коштує. Ознайомитись із приблизними цінами можна у таблиці внизу.

Ціна нострифікаціi диплому в Україні за допомогою нашої компанії 10,000 грн

Пройти процедуру визнання диплома

Найчастіше причиною відмови у видачі дозволу працювати чи продовження навчання є помилки у оформленні документів. Замовивши послугу нострифікації нашої компанії, їх можна буде уникнути. Наша команда займається цим питанням вже понад 10 років. У нас є весь необхідний досвід та знання, що дозволяє гарантувати швидке проходження цієї процедури.

Питання та відповіді

Скільки триває процес нострифікації документів про освіту в Україні?

Зазвичай цей процес займає від одного до кількох місяців.

Навіщо потрібна нострифікація диплому в Україні?

Нострифікація – це визнання еквівалентності, що дозволяє або продовжити навчання в Україні або офіційно працевлаштуватися.

Чи потрібно проводити підтвердження шкільних атестатів?

Так, документи також підлягають верифікації.