Нострифікацією називається процедура визнання іноземних документів про освіту. Причому проходити її потрібно всім, хто навчався за кордоном, незалежно від громадянства. Наша команда допоможе пройти нострифікацію атестату в Україні, здійснюючи допомогу та підтримку у зборі документів, подачі заявок тощо.

Нострифікація атестату від ДипломУкр

Нострифікація – це визнання атестату Міністерством освіти України. Воно ретельно перевіряє подані документи та виносить вердикт: вважати цей сертифікат еквівалентним державним стандартам України чи ні.

Етапи процедури нострифікації виглядають так:

 1. Підготовка документів.
 2. Подання підготовленого пакету до Міністерства освіти.
 3. Експертний аналіз.
 4. Формування укладання.
 5. Видача довідки.

Пакет документів, які необхідно зібрати та надати до Міністерства:

 • заява;
 • копії сертифікатів щодо закінчення навчання;
 • оригінали документів із апостилем;
 • нотаріально засвідчені переклади документів про освіту;
 • копія паспорта;
 • архівна довідка із навчального закладу, який видав атестат;
 • копія запрошення від навчального закладу України, якщо є.

Наша команда здійснює допомогу та підтримку на всіх етапах збору цих документів. Щоб прискорити процес, ви можете оформити довіреність на наших співробітників. Це дозволить їм взаємодіяти із державними структурами від вашого імені.

Напрями нострифікації

Наша команда допоможе провести нострифікацію шкільного атестату в Україні, Польщі, Італії та Америці. Ми не тільки допоможемо зібрати весь необхідний пакет документів, але також заповнити заяви, виконати та завірити переклади. Наша команда більше 10 років займається підтвердженням атестатів, завдяки чому ми виробили чіткий алгоритм дій, що мінімізує можливість відмови.

Ціни

Залежно від терміновості, процес нострифікації атестата триває від кількох тижнів до кількох місяців. Дізнатися вартість послуг можна у наших менеджерів на сайті або електронною поштою. Ознайомитись із приблизними попередніми цінами можна у таблиці внизу.

Ціна нострифікаціi атестату в Україні за допомогою нашої компанії 10,000 грн

Пройти процедуру визнання атестату

Найчастіше причиною відмови у нострифікації є помилки у заповненні заяв та подачі документів. Замовивши цю послугу в нашій компанії, ви можете бути впевнені, що пакет буде зібрано правильно, включаючи всі необхідні копії та переклади. Завдяки цьому весь процес загалом пройде швидко і без будь-яких проблем.

Наша команда складається з професійних юристів із більш ніж 10-річним досвідом роботи у даній сфері. Завдяки цьому процедура нострифікації не займе багато часу і практично не вимагатиме вашої участі, окрім як при поданні заяви та при отриманні довідки.

Питання та відповіді

Кому потрібно підтверджувати атестат?

Усім, хто закінчував навчання за кордоном (як іноземцям, так і українцям).

Чи потрібна нострифікація атестату, тим, хто має запрошення на продовження навчання від українського ВНЗ?

У такому разі все одно потрібне підтвердження шкільного атестату.

Чи можна отримати консультацію щодо нострифікації атестату в Україні?

Так, наші менеджери будь-коли готові відповісти на ваші запитання.