Щоб здобувати хорошу зарплату в педагогічній сфері, обов'язково необхідно мати вищу освіту. Особливу шану серед роботодавців має диплом НПУ ім. М. П. Драгоманова, який є одним із найкращих ВНЗ країни. Проте далеко не кожен готовий витрачати 5 років на навчання там. Набагато простіше придбати диплом у ДипломУкр та отримати його вже протягом тижня.

Купити диплом НПУ легко та із занесенням до реєстру

Найчастіше купити диплом Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова хочуть ті, хто з якихось причин не бажає проходити навчання. Наприклад, через навантаження, яке доведеться відчувати під час сесії або через бажання відразу ж розпочати практику замість того, щоб витрачати час у ВНЗ. У будь-якому випадку, завжди набагато простіше буде купити диплом, ніж витрачати 5 або більше років на його отримання традиційним шляхом.

Крім цього, покупка диплома – зручніша і, що найголовніше, швидка альтернатива його поновленню. Якщо документ було втрачено або зіпсовано, простіше буде його купити, ніж витрачати час на збір документів, звернення до різних інстанцій та очікування відповіді. Наші фахівці виготовлять диплом за 1-2 дні, стільки ж піде на доставку, тоді як відновлення займе більше місяця.

Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова

Історія цього навчального закладу бере початок у 1834 році, коли у складі університету Святого Володимира було відкрито педагогічний факультет. У 1920 році, після об'єднання з Вищими жіночими курсами, став окремим ВНЗ, який отримав назву Київський вищий інститут народної освіти.

Свою нинішню назву отримав у 1997 році. Роком раніше ВНЗ було надано національний статус. Структура НПУ включає 15 факультетів та 3 інститути. Тут навчається понад 10000 студентів, серед яких понад 10% – іноземці. ВНЗ є лауреатом багатьох міжнародних нагород.

Дипломи Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова (НПУ) від нашої компанії

Наша команда займається виготовленням дипломів та інших документів протягом понад 10 років. Своїм клієнтам ми готові надати такі гарантії:

  • Безпека. За 10 років роботи ми виробили особливий алгоритм, який дозволяє нашим клієнтам зберегти повну анонімність.
  • Вибір. Ви можете вибрати будь-яку спеціальність, підсумковий бал, рік випуску документа.
  • Швидкість. Замовлений диплом буде у вас на руках вже за тиждень після оформлення замовлення.
  • Досвідчені працівники. Наші каліграфісти мають величезний досвід роботи в цій сфері, тому куплений диплом буде оформлений без помилок та описок.
  • Якість. Куплений у DiplomUkr диплом точно відповідатиме оригіналу.

Ми друкуємо дипломи на оригінальних бланках, завдяки чому захисні знаки залишаються на місці. Запідозрити підробку практично неможливо. Крім того, ми пропонуємо послугу проведення, тобто реєстрацію документа в системі ВНЗ.

Зробити замовлення

Для того, щоб замовити диплом НПУ, необхідно вийти на зв'язок із нашими менеджерами. Для цього потрібно залишити заявку на сайті зі своїми контактними даними. Після цього менеджер напише вам на електронну пошту, де відбуватиметься все спілкування з приводу покупки диплома.

Виготовлення документа займає 1-2 дні, стільки ж йде на його доставку до обумовленого відділення Нової пошти. Оплата здійснюється післяплатою після отримання посилки на руки. Після цього всі дані про вас будуть видалені, щоб уникнути витоку.