Диплом магістра Національного медичного університету імені О. О. Богомольця від 2018 року Оригінал от 20,000грн

Вид: Диплом магістра Національного медичного університету імені О. О. Богомольця від 2018 року

Країна: Україна

Бланк: Оригінал

Зразок: Пластик

Рік: 2018

 

 Диплом спеціаліста Національного медичного університету імені О. О. Богомольця від 2016 року Оригінал от 20,000грн

Вид: Диплом спеціаліста Національного медичного університету імені О. О. Богомольця

Країна: Україна

Бланк: Оригінал

Зразок: Пластик

Рік: 2016

 

 Без диплома про вищу освіту отримати роботу у медичній сфері неможливо. Найпрестижнішим ВНЗ для майбутніх лікарів в Україні є НМУ ім. О. О. Богомольця. Проте закінчити його здатні далеко ще не все. Саме тому багато хто воліє купити диплом Національного медичного університету, адже це набагато простіше та швидше.

Купити диплом НМУ ім. О.О. Богомольця легко та із занесенням до реєстру

Диплом про вищу освіту може знадобитися з різних причин: при втраті або псуванні оригіналу, для просування кар'єрними сходами, просто для колекції та власного задоволення. У будь-якому випадку, купівля документа забере набагато менше коштів та зусиль, ніж навчання у ВНЗ, особливо в такому, як НМУ.

Найчастіше бажання придбати диплом виникає у тих, кому не терпиться розпочати професійну діяльність, не витрачаючи зайвий час в університеті. Корочка дозволяє влаштуватися на роботу і набувати необхідних знань та досвіду вже на місці. До того ж, диплом НМУ цінується серед роботодавців набагато більше за інших.

Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця

Історія цього ВНЗ бере початок у 1840 році, коли у складі київського університету Святого Володимира було відкрито медичний факультет. Окремим навчальним закладом став у 1921 році, отримавши під час реорганізації назву Київський медичний інститут. У 1946 році ВНЗ отримав ім'я академіка, патофізіолога та громадського діяча, О.О. Богомольця.

Свою нинішню назву та національний статус знайшов у 1995 році. Є одним із найстаріших ВНЗ України, багаторазовий лауреат державних та міжнародних нагород. Входить до п'ятірки найкращих університетів країни. Нині у НМУ навчається понад 10 тисяч студентів, причому понад 10% з них – іноземці.

Дипломи Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця (НМУ) від нашої компанії

DiplomUkr займається виготовленням дипломів понад 10 років. Ми виробили особливий алгоритм взаємодії з клієнтами, що дозволяє зберегти їхні особисті дані у безпеці.

Крім цього, ми можемо гарантувати:

  • Швидкість. З моменту оформлення заявки до отримання документа на руки пройде не більше тижня.
  • Низькі ціни. Вартість наших послуг нижча за середню по ринку.
  • Висока якість. Отримані документи на 100% ідентичні оригінальним, завдяки чому жодна перевірка не зможе виявити підробку.
  • Безкоштовні консультації. Наші менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання.
  • Додаткові послуги. У нас ви можете замовити проведення диплома.

Ми друкуємо документи на офіційних бланках із збереженням усіх елементів захисту. У нас можна виготовити як актуальні дипломи, так і випущені набагато раніше. Це дозволяє не відновлювати їх офіційним шляхом, витрачаючи на цю процедуру більше місяця, а просто купити і отримати на руки вже протягом тижня.

Зробити замовлення

Для того, щоб замовити диплом НМУ ім. О.О. Богомольця, потрібно залишити заявку на нашому сайті. Після цього наш менеджер зв'яжеться з вами за допомогою електронної пошти для з'ясування інформації, яку потрібно буде вносити до документа (ПІБ, бажана спеціальність, бали тощо).

Оплата здійснюється післяплатою у відділенні Нової пошти при отриманні товару на руки. Термін виготовлення та доставки документа – 5-7 днів.