Щоб отримати хорошу посаду у транспортній галузі, обов'язково необхідно мати диплом про вищу освіту. Тим не менш, потрібно розуміти, що хоч скоринки різних ВНЗ і мають однакову цінність, в очах роботодавця вони дещо відрізняються. Саме тому претендент із дипломом Національного транспортного університету з більшою ймовірністю отримає посаду, адже цей ВНЗ має більш престижний статус. На сайті DiplomUkr можна придбати сертифікат, який нічим не відрізнятиметься від оригіналу.

Купити диплом НТУ легко та із занесенням до реєстру

Хоча диплом НТУ і дуже високо цінується серед роботодавців, далеко не всі бажають проходити навчання у цьому ВНЗ. Пов'язано це не з самим навчальним закладом, а з тим, що не кожному до душі стрес, який супроводжує всі етапи здобуття вищої освіти: семінари, екзамени, дипломна робота. Є ті, хто вважає за краще купити скоринку, щоб не витрачати вільний час на ВНЗ.

Крім цього, необхідність придбати диплом НТУ може з'явитися у тих, хто втратив чи пошкодив оригінал. Для того, щоб відновити документ офіційним шляхом, знадобиться дуже багато часу та сил. Це пов'язано з тим, що необхідно писати офіційні запити та самостійно звертатися до різних інстанцій. Набагато простіше та швидше замовити документ у ДипломУкр, адже його виготовлення та доставка займуть не більше тижня.

Купівля диплома дозволить заощадити багато часу, не витрачаючи його на вивчення додаткових дисциплін, які не знадобляться в процесі професійної діяльності. До того ж більшість навичок і знань можна буде отримати вже на робочому місці.

Національний транспортний університет

ВНЗ засновано 1944 року, спочатку називалося Київським автомобільно-дорожнім інститутом. Готувалися лише фахівці з будівництва автомобільних доріг, мостів, автогосподарства та машинобудування. На даний момент ВНЗ включає понад 30 факультетів та інститутів. Національний статус надано у 2000 році.

Дипломи Національного транспортного університету (НТУ)

Наша компанія займається створенням та продажем дипломів понад 10 років. За цей час ми виробили певний алгоритм роботи, який дозволяє зберегти дані клієнтів у безпеці.

Крім цього, ми готові надати такі гарантії:

  • Вибір. Ви можете вибрати будь-яку спеціальність та будь-який підсумковий бал (проте потрібно враховувати, що червоний диплом вийде дорожче).
  • Узгодження макету. Перед тим, як надсилати документ до друку, ми надсилаємо його вам на погодження.
  • Якість. Документ буде виконано відповідно до всіх правил оформлення.
  • Консультації. При бажанні, ви можете задати нашим менеджерам будь-яке питання, що вас цікавить.
  • Проведення. У нас ви можете замовити послугу реєстрації диплома, щоб він пройшов перевірку.

У нас працюють професіонали, завдяки чому поява друкарських помилок повністю виключена. Усі документи виготовляються на державних бланках, тому зберігають всі елементи захисту: водяні знаки, флуоресценцію та інші.

Зробити замовлення

Щоб замовити документ на сайті DiplomUkr, потрібно заповнити анкету та залишити свої контактні дані. Після цього з вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей, необхідних для заповнення документа (ПІБ, бажаний бал тощо). Щоб уникнути витоку інформації, спілкування відбуватиметься через електронну пошту.

Оплата провадиться безпосередньо в момент отримання посилки у відділенні Нової пошти. Виготовлення документа займає 2-3 дні, стільки ж йде на доставку.