Ні для кого не секрет, що роботодавці більше цінують тих, хто має диплом більш престижного ВНЗ. Такі претенденти мають більше шансів здобути хорошу посаду з гідною заробітною платою. У ДипломУкр ви можете придбати диплом ЛНУ імені Івана Франка – одного з найпрестижніших університетів України.

Купити диплом (ЛНУ ім. Івана Франка) легко та із занесенням до реєстру

Найчастіше купити диплом бажають ті, хто хоче відразу ж почати здобувати професійні навички та досвід, а не витрачати час на університет. У цьому немає нічого дивного, адже навчання пов’язане з постійним стресом. Набагато простіше придбати скоринку і відразу влаштуватися на бажану посаду.

Часто необхідність придбати диплом виникає при втраті оригіналу або його псування. На те, щоб відновити документ, знадобиться дуже багато часу. Але якщо він необхідний якнайшвидше, чекати кілька тижнів, а то й місяців – не вихід. У такому разі набагато простіше і швидше придбати скоринку, в такому разі вона опиниться на руках уже за тиждень з моменту оформлення заявки.

Придбані у DiplomUkr документи практично ідентичні оригінальним. Все завдяки тому, що ми використовуємо такі ж бланки, на яких друкуються першотвори. Завдяки цьому на вироблених нами документах зберігаються водяні знаки, інфрачервоні та ультрафіолетові мітки. Досвідчені каліграфісти, які перебувають у нашій команді, повністю переносять печатки та підписи, тому навіть за дуже ретельної перевірки виявити підробку буде неможливо.

Львівський національний університет імені Івана Франка

Є одним із найстаріших університетів Східної Європи. Заснований ще 1661 року, як Академія Єзуїтів. З 1805 був ліцеєм, в 1817 знову отримав статус університету. З 1918 по 1939 носив ім’я Яна Казимира, польського короля. Потім отримав ім’я українського мислителя, письменника та вченого, свого випускника – Івана Франка.

ВНЗ є одним із найпрестижніших в Україні, його закінчили багато відомих наукових, літературних, політичних діячів. За різними оцінками та рейтингами, на даний момент посідає четверте місце серед ВНЗ України.

Дипломи Львівського національного університету імені Івана Франка (ЛНУ) від нашої компанії

Ми понад 10 років виготовляємо дипломи та інші документи. Наші клієнти можуть розраховувати на такі переваги:

  • Доставка. Ми доставляємо документи за допомогою Нової пошти до будь-якого населеного пункту України.
  • Конфіденційність. Після закінчення робіт та доставки документа на руки всі дані про клієнта видаляються.
  • Якість. Виготовлені нами дипломи практично неможливо відрізнити від оригіналу.
  • Швидкість. Виготовлення диплома та його доставка займають до 7 днів.
  • Додаткові послуги. За бажанням, можна замовити проведення диплома.

Спілкування з менеджером відбувається лише електронною поштою. Наші спеціалісти самі з вами зв’яжуться за контактними даними, тому вписуйте в заявку коректну інформацію.

Зробити замовлення

Щоб замовити диплом ЛНУ ім. Івана Франка у ДипломУкр, потрібно залишити заявку з контактними даними на сайті. Після цього зв’яжеться з вами наш менеджер, щоб уточнити інформацію для внесення в скоринку. Потім вам надішлють на затвердження електронний макет. Якщо ви помітили помилки або хочете внести іншу інформацію, повідомте про це менеджера.

Доставка займає 2-3 дні. Оплата відбувається післяплатою в момент отримання посилки.