У медичній сфері отримати роботу без скоринки про вищу освіту неможливо. Проте не всі дипломи між собою рівнозначні. Деякі з них дозволяють виділитися у вигідному світлі серед претендентів. Наприклад, у DiplomUkr ви можете купити диплом ЛНМУ ім. Данила Галицького, одного з найпрестижніших медичних ВНЗ  України.

Купити диплом ЛНМУ ім. Данила Галицького легко та із занесенням до реєстру

Придбання диплома у ДипломУкр дозволяє вирішити багато проблем. Куплена скоринка про вищу освіту не відрізнятиметься від оригінальної. Для виготовлення дипломів ми використовуємо офіційні бланки, де зберігаються водяні знаки, інфрачервоні та ультрафіолетові мітки. Наші каліграфісти мають величезний досвід виготовлення таких документів.

Потреба придбати диплом може виникнути раптово. Однією з найпоширеніших причин є необхідність відновити оригінальний документ. На це може піти кілька місяців, при цьому потрібно збирати документи, звертатися до різних інстанцій і чекати на відповідь. У той час як при покупці скоринки вона буде на руках вже протягом 5-7 днів.

Інша поширена причина – небажання навчатись в університеті. Без скоринки складно влаштуватися на посаду із гарною зарплатою. Тим не менш, багато хто вирішує набиратися професійного досвіду вже безпосередньо на місці роботи замість того, щоб навчатися у ВНЗ. Пов’язано це з тим, що навчання забирає багато часу, зусиль і нервів.

Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького

Історія ВНЗ бере свій початок у 1784 році, коли у складі Львівського університету з’явився медичний факультет. 1939 року його було переформовано на окремий інститут. У 1996 році ВНЗ отримав IV статус акредитації та свою нинішню назву. 1998 року йому надали ім’я Данила Галицького, який був першим королем Галицько-Волинського князівства. 2003 року університет отримав національний статус.

Дипломи Львівського національного медичного університету ім. Данило Галицького (ЛНМУ) від нашої компанії

Наша компанія понад 10 років займається виготовленням дипломів. За цей час ми виробили особливий алгоритм, який дозволяє зберегти конфіденційність наших клієнтів.

Компанія DiplomUkr готова надати своїм клієнтам такі гарантії:

  • Оперативність. Готовий документ буде доставлено вже за 5-7 днів з моменту подання заявки.
  • Якість. Куплений у DiplomUkr диплом ЛНМУ ніяк не відрізнити від оригіналу.
  • Вибір. Ви можете вибрати будь-яку спеціальність, будь-який підсумковий бал, будь-який рік випуску.
  • Додаткові послуги. У нас можна замовити диплом.
  • Невелика ціна. Вартість наших послуг нижча за середню ціну по ринку.

Спілкування з менеджером відбувається лише електронною поштою. Це також дозволяє уникнути витоку особистих даних.

Зробити замовлення

Щоб оформити замовлення на диплом ЛНМУ необхідно виконати кілька простих кроків:

  1. Вибрати потрібний документ на веб-сайті.
  2. Залишити заявку з контактними даними.
  3. Дочекатися повідомлення від нашого менеджера.
  4. Затвердити електронний макет або за потреби внести редагування.
  5. Дочекатися доставки та забрати готову скоринку у найближчому відділенні Нової пошти.

Доставка здійснюється протягом 2-3 днів. Оплата проводиться на місці післяплатою. Підсумкова вартість диплома ЛНМУ залежить від кількох параметрів: бажаний підсумковий бал, конкретна спеціальність, рік закінчення та додаткові послуги.