Щоб здобути хорошу посаду в аграрній сфері, необхідно мати диплом про вищу освіту. Роботодавці зазвичай віддають перевагу тим претендентам, у яких на руках є скоринка престижного ВНЗ. У DiplomUkr ви можете придбати диплом ЛНАУ за прийнятною ціною, який при цьому нічим не відрізнятиметься від оригінального.

Купити диплом ЛНАУ легко та із занесенням до реєстру

Існує безліч різних ситуацій, коли може знадобитися покупка диплома. Одна з таких – необхідність скоринки для просування кар’єрними сходами. Досить часто для того, щоб здобути нову вищу посаду, потрібна вища освіта.

Важлива причина придбати диплом – небажання витрачати час на навчання у ВНЗ. Навчання пов’язане з постійним стресом, у зв’язку з чим ті, хто не здатний витримувати постійні емоційні навантаження, вирішують купити скоринку. Що ж до навичок та досвіду з обраної спеціальності, то їх можна набратися вже безпосередньо на робочому місці в процесі професійної діяльності.

Дипломи, придбані в ДипломУкр, нічим не відрізняються від оригіналів, які видаються у ВНЗ. На них є такі ж водяні знаки, захисні ультрафіолетові та інфрачервоні мітки. Завдяки цьому запідозрити підробку практично неможливо.

Львівський національний аграрний університет

Історія ВНЗ бере початок у 1856 році з відкриття поряд зі Львовом сільськогосподарської школи. У 1878 році вона стала державною, а в 1880 австро-угорським урядом їй було надано статус ВНЗ. 1919 року втратив автономію та увійшов до складу «Львівської політехніки». Після закінчення Великої Вітчизняної війни на базі цього навчального закладу було відкрито Львівський сільськогосподарський інститут. Свою нинішню назву отримав у 1996 році, у 2008 отримав набір національного.

Сьогодні ЛНАУ – це сучасний багатопрофільний ВУЗ, в якому навчається понад 10000 студентів, у тому числі з інших держав. Тут готують агротехнологів, агрономів, механіків та інших спеціалістів.

Дипломи Львівського національного аграрного університету (ЛНАУ) від нашої компанії

Компанія ДипломУкр понад 10 років виготовляє дипломи про вищу освіту. У роботі ми використовуємо офіційні державні бланки, на яких друкуються і першотвори. У зв’язку із цим відрізнити наші документи від оригінальних майже неможливо.

Ми готові надати нашим клієнтам такі гарантії:

  • Доступна ціна. Вартість послуг DiplomUkr нижча за середні по ринку.
  • Доставка у будь-який населений пункт. Забрати готовий документ можна у найближчому відділенні Нової пошти.
  • Анонімність. Ми гарантуємо, що особисті дані наших клієнтів не потраплять до третіх осіб.
  • Висока якість. Отримані у нас документи нічим не відрізняються від оригінальних.
  • Оперативність роботи. Документ виготовляється протягом 2-3 днів із моменту подання заявки.

Спілкування з менеджером відбувається через електронну пошту, без дзвінків. Це необхідно для того, щоб уникнути витоку ваших особистих даних.

Зробити замовлення

Щоб замовити диплом ЛНАУ у ДипломУкр, необхідно:

  1. Вибрати потрібний документ на веб-сайті.
  2. Залишити заявку з контактними даними.
  3. Дочекатися повідомлення від нашого менеджера.
  4. Затвердити електронний макет або за потреби внести редагування.
  5. Дочекатися доставки та забрати готову скоринку у найближчому відділенні Нової пошти.

Коли менеджер зв’яжеться з вами для того, щоб уточнити особисті дані, ви можете задати йому будь-яке питання, що вас цікавить. Він вас проконсультує щодо цін, гарантій тощо.

Доставка зазвичай займає 2-3 дні. Оплата відбувається післяплатою при отриманні посилки у відділенні Нової пошти.