У багатьох рейтингах ВНЗ країни ЛНУВМБТ займає одне з провідних місць, тому не дивно, що після випуску багато хто з тих, хто хоче пов’язати своє життя з ветеринарією та біотехнологіями, надходить саме сюди. Однак закінчити навчання може далеко не кожен. Навчання тут пов’язане з великою кількістю складнощів, тому набагато простіше купити диплом ЛНУВМБТ і відразу отримати бажану спеціальність.

Купити диплом ЛНУВМБТ легко та із занесенням до реєстру

Часто диплом доводиться купувати через псування чи втрату оригіналу. На його відновлення піде багато часу та сил: необхідно звертатися до різних інстанцій, збирати документи. У той же час, покупка скоринки займе всього тиждень, після чого вона опиниться на руках, і її можна буде без проблем пред’явити за місцем вимоги.

При виготовленні дипломів ми дотримуємося всіх правил оформлення, завдяки чому запідозрити підробку буде неможливо. На купленому документі збережуться ті самі захисні елементи, а також невідмінні від оригінальних друку та підпису. У нас працюють професійні каліграфісти, які мають великий досвід виготовлення дипломів.

Купівля диплома дозволяє заощадити багато часу і вирішити величезну кількість проблем. Це найбільш простий та зручний спосіб отримати скоринку про вищу освіту. Покупка диплома у DiplomUkr дозволяє уникнути стресу та переживань, з якими нерозривно пов’язане навчання у ВНЗ, особливо такому престижному, як ЛНУВМБТ.

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького

Історія ВНЗ бере початок у 1784 році, з відкриттям у Львівському університеті кафедри ветеринарії. В 1881 створена Ветеринарна школа, потім отримала статус Академії. З 1922 по 1939 навчальний заклад називався Львівською академією ветеринарної медицини.

ВНЗ постійно зростав і розвивався, у ньому з’являлися нові напрями для навчання. У 1949 році з’явився зоотехнічний факультет, у 1991 – санітарно-технологічний, у 2002 – факультет економіки та менеджменту. До складу ЛНУВМБТ входять кілька навчально-виробничих центрів, що розташовані у Львівській області.

Дипломи Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького (ЛНУВМБТ) від нашої компанії

Ми займаємось виготовленням дипломів про вищу освіту протягом понад 10 років. За цей час ми виробили спеціальний алгоритм, що дозволяє зберігати конфіденційність у питаннях особистих даних клієнтів.

Ми готові надати своїм клієнтам такі гарантії:

  • Оперативність. Документ виявиться протягом 5-7 днів після створення заявки на сайті.
  • Вартість. Ціна дипломів DiplomUkr нижча за середню по ринку.
  • Якість. Наші документи не відрізняються від оригіналів.
  • Анонімність. Після закінчення робіт усі дані одразу ж видаляються.
  • Додаткові послуги. У нас можна замовити проведення диплому, щоб офіційно зареєструвати його у системі ВНЗ.

Ми готові виготовити документ у найкоротший термін. Ціна залежить від спеціальності, оцінок (червоний диплом, зрозуміло, вийде дорожче), факультету та року випуску скоринки.

Зробити замовлення

Щоб придбати диплом ЛНУВМБТ у DiplomUkr, потрібно виконати кілька простих кроків:

  1. Вибрати потрібний документ на веб-сайті.
  2. Залишити заявку з контактними даними.
  3. Дочекатися повідомлення від нашого менеджера та остаточно затвердити замовлення.
  4. Затвердити електронний макет або за потреби внести редагування.
  5. Дочекатися доставки та забрати готову скоринку у найближчому відділенні Нової пошти.

Оплата відбувається післяплатою при отриманні посилки. Доставка здійснюється в будь-який населений пункт протягом 2-3 днів із моменту виготовлення.