Обійняти високооплачувану посаду у сфері технологій та дизайну без диплома про вищу освіту практично неможливо. Саме тому після школи багато випускників прагнуть вступити до ВНЗ, особливо – до КНУТД, який є одним із найпрестижніших у цій сфері. Проте закінчити його виходить далеко не у всіх. Набагато простіший і практичніший варіант – купити диплом Київського національного університету технологій та дизайну у ДипломУкр та почати напрацьовувати досвід вже на робочому місці.

Купити диплом КНУТД легко та із занесенням до реєстру

Найчастіше купити диплом бажають ті, хто з тих чи інших причин не зміг здолати навчання у КНУТД. Це може бути або небажання витрачати час на вивчення нової інформації, або небажання витрачати нерви на сесіях та захист диплому, або небажання просиджувати штани замість того, щоб одразу піти працювати. У всіх цих ситуаціях найкращим виходом буде саме купівля скоринки в ДипломУкр, адже завдяки ній можна відразу влаштуватися на бажану посаду.

Документи, придбані в нашій компанії, не відрізняються від оригіналів. Там також є захисні елементи, водяні знаки, печатки та підписи. Вони друкуються на таких самих бланках з дотриманням усіх умов оформлення. За бажанням, можна замовити послугу проведення, щоб зареєструвати її в системі КНУТД та остаточно зняти всі питання про справжність.

Київський національний університет технологій та дизайну

ВНЗ створено у 1930 році на базі Київського політехнічного інституту. Спочатку воно називалось Київський політехнічний інститут шкіряної промисловості. До 1993 року було відоме як Київський технологічний інститут легкої промисловості та займався випуском інженерів, хіміків-технологів, механіків та багатьох інших фахівців.

Свою сучасну назву університет отримав у 1999 році. У 2001 році було надано статус національного. У 2015 році до нього було приєднано Міжгалузеву академію управління. У ВНЗ навчається понад 10 000 студентів, у тому числі і з-за кордону.

Дипломи Київського національного університету технологій та дизайну (КНУТД) від нашої компанії

Наша компанія вже понад 10 років займається виготовленням документів, у тому числі дипломів про вищу освіту. За цей час ми виробили свій алгоритм роботи, завдяки якому всі дані наших клієнтів залишаються у безпеці.

Крім цього, ми можемо також гарантувати:

  • Якість. Куплені документи не відрізняються від оригіналів.
  • Вибір. Ви можете вибрати будь-яку спеціальність, будь-який підсумковий бал, будь-який рік випуску.
  • Додаткові послуги. Можна замовити проведення диплома та зареєструвати його у системі ВНЗ.
  • Консультації. Наші менеджери дадуть відповідь на будь-які ваші питання з приводу виготовлення дипломів.
  • Ціни. Вартість наших послуг набагато нижча за середню по ринку.

У нас працюють досвідчені каліграфісти, котрі безпомилково виконують свою роботу. Завдяки цьому ми можемо виготовляти не лише актуальні документи, а й дипломи раннього випуску. Можемо запевнити, що вони будуть надруковані на офіційних державних бланках, завдяки чому ніхто не зможе запідозрити підробку.

Зробити замовлення

Для того, щоб замовити документ на сайті ДипломУкр, потрібно залишити заявку. Після цього зв’яжеться з вами наш менеджер, щоб уточнити деталі замовлення. Спілкування відбуватиметься лише електронною поштою, це дозволить запобігти витоку особистих даних.

Виготовлення та доставка диплому разом займають трохи менше тижня. Забрати документ можна буде у найближчому відділенні Нової пошти. Оплата відбувається на місці післяплатою.