Без диплома про вищу освіту практично неможливо здобути престижну роботу, особливо це стосується економічної сфери. Роботодавцям важливо, щоб працівник мав не лише професійні навички та знання, а й при цьому закінчив престижний ВНЗ. Саме тому багато хто вважає за краще купити диплом Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, випускникам якого набагато простіше отримати бажану посаду завдяки цієї скоринці.

Купити диплом КНЕУ легко та із занесенням до реєстру

Найчастіше диплом купують ті, хто не бажає витрачати зайвий час та енергію на навчання в університеті, а бажає одразу влаштуватися на хорошу високооплачувану роботу і вже там отримувати необхідний досвід, знання та навички. Такий підхід дозволяє уникнути зайвого нервування з приводу сесій, дипломної роботи і так далі.

Крім того, необхідність покупки диплома може виникнути у тих, хто втратив чи зіпсував оригінал. На те, щоб відновити документ офіційним шляхом, знадобиться занадто багато часу. До того ж, для цього необхідно особисто відвідувати різні інстанції, писати заяви та чекати на відповідь уповноважених осіб. В цей же час покупка диплома у DiplomUkr дозволяє отримати на руки необхідний документ вже за 5-7 днів після оформлення заявки.

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Історія ВНЗ починається у 1906 році, коли у Києві відкрилися комерційні курси. З цього часу навчальний заклад багато разів змінював назви, кілька разів його матеріальна база разом із педагогічним складом переїжджала до інших міст. З 1997 року він став відомим як Київський національний економічний університет (з 2005 року – імені Вадима Гетьмана).

У складі цього ВНЗ 3 інститути: дистанційних, інформаційних технологій в економіці та юридичний, а також 7 факультетів. Університет має безліч нагород, у загальному рейтингу посідає 10 місце. Наділений статусом автономного дослідницького університету національного рівня.

Дипломи Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (КНЕУ)

Ми займаємося виготовленням і продажем різних документів протягом більше 10 років. Своїм клієнтам ми надаємо такі гарантії:

  • Доставка по всій Україні. Отримати посилку можна у будь-якому відділенні Нової пошти.
  • Висока якість. Документи друкуються на державних бланках, завдяки чому всі водяні знаки та інші елементи захисту залишаються на місці.
  • Висока швидкість роботи. З моменту оформлення заявки до отримання диплому пройде не більше тижня.
  • Анонімність клієнтів. Спілкування з менеджерами ведеться лише електронною поштою.
  • Додаткові послуги. У нас можна замовити покупку диплома з проведенням, завдяки чому він набуде офіційного статусу і буде зареєстрований у системі ВНЗ.

Ми готові виготовити документ у найкоротший термін. Підсумкова ціна залежить від дати випуску, підсумкового бала та обраного факультету.

Зробити замовлення

Щоб придбати диплом КНЕУ, необхідно залишити заявку та зв’язатися з нашими менеджерами. Вони уточнять особисті дані та іншу інформацію, необхідну для заповнення, а також дадуть відповідь на будь-які питання, що є у вас.

Термін виготовлення складає близько 3 днів, стільки ж йде на доставку. Забрати готовий документ можна буде у будь-якому найближчому відділенні Нової пошти. Оплата здійснюється під час отримання посилки післяплатою.