В аграрній області важко здобути хорошу високооплачувану посаду без вищої освіти. Особливо високо котирується диплом Київського національного аграрного університету, володарі якого мають значно більше шансів, ніж інші шукачі. ДипломУкр пропонує купити диплом цього ВНЗ замість витрачати 5 і більше років на навчання.

Купити диплом НУБіП легко та із занесенням до реєстру

Купівля диплома дозволить не витрачати час в університеті, а відразу розпочати робочу діяльність. Це допоможе накопичити досвід та отримати професійні навички одразу ж під час практики. Незважаючи на те, що скоринка є незаперечною перевагою при влаштуванні на роботу, вона далеко не завжди є доказом наявності професійних знань і, що найважливіше, досвіду. Зазвичай все це купується вже на робочому місці.

Крім цього, покупка диплома може знадобитися при втраті оригіналу. Відновлення документів традиційним способом забирає надто багато часу та зусиль, тоді як на виготовлення скоринки в ДипломУкр піде не більше 7 днів. До того ж, куплений диплом нічим не відрізнятиметься від оригіналу.

Окрім цього, диплом дозволяє підвищувати свою кваліфікацію далі. Це відкриє ще більше можливостей для працевлаштування та отримання бажаної професії. Дипломи, замовлені в нашій компанії, не відрізняються від оригіналів, тому їх можна без побоювань надавати за місцем призначення. Наші скоринки пройдуть будь-які перевірки, оскільки вони зберігають усі захисні елементи.

Київський національний аграрний університет

Цей ВНЗ було засновано у 1992 році на базі Академії сільського господарства. Спочатку він носив назву Київського національного аграрного університету, потім був перейменований на Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП). У рейтингу ВНЗ столиці він розташований на третьому місці.

Крім аграрного спрямування, тут також є юридичний, педагогічний, природоохоронний та ветеринарний факультети. У ВНЗ здійснюється не лише освітня, а й науково-дослідна, науково-інноваційна, навчально-виробнича та інформаційно-консультаційна діяльність. До 2014 року установа мала статус самоврядного.

Дипломи Київського національного аграрного університету (НУБіП)

Компанія DiplomUkr вже понад 10 років займається виготовленням та продажем дипломів. Наші клієнти можуть розраховувати на такі переваги:

  • Швидкість. З моменту замовлення до отримання документа на руки триває трохи менше тижня.
  • Доставка. Корочку можна отримати у будь-якому відділенні Нової пошти.
  • Якість. Усі документи виготовляють на офіційних бланках.
  • Анонімність. Ми не розповсюджуємо дані наших клієнтів.
  • Додаткові послуги. За бажанням, можна замовити проведення диплома, завдяки чому він практично стане офіційним.

Куплена скоринка нічим не відрізнятиметься від оригінальної – аж до водяних знаків та елементів, видимих лише за ультрафіолетового світла. У нашій команді є досвідчені професіонали, які займаються виготовленням документів протягом більше 10 років.

Зробити замовлення

Щоб придбати диплом, необхідно знайти його на сайті та залишити заявку. Після цього з вами зв’яжуться наші менеджери, щоб уточнити особисті та інші дані для заповнення скоринки. Крім цього, наші співробітники із задоволенням дадуть відповідь на будь-які питання, які у вас є.

Оплата здійснюється післяплатою при отриманні товару. Виготовлення та доставка займають від 5 до 7 робочих днів. Забрати готовий диплом можна буде у найближчому відділенні Нової пошти.