Вища освіта дозволяє влаштуватися на гідну роботу та значно покращити своє соціальне становище. Однак сьогодні отримати його стає все складніше та складніше. Це пов’язано з цінами на добру освіту, які постійно зростають. У зв’язку з цим багато хто вирішує купити диплом у Києві, а навчатися при цьому самостійно вже на робочому місці.

Продаж дипломів у Києві

Мало того, що навчання у ВНЗ у Києві стало коштувати недозволено дорого, то ще й його якість залишає бажати кращого. Більшість з 5 років, необхідних для здобуття ступеня бакалавра, доводиться витрачати на непрофільні предмети, які не знадобляться в майбутньому. Крім того, знання, отримані під час навчання, під час випуску вже стають нерелевантними, через що на робочому місці багато чого доводиться переучуватися.

Вартість диплому складається з кількох параметрів: оцінки, ВНЗ, спеціальність, рік випуску.

Крім того, навчання в університеті пов’язане з великою кількістю стресу. Необхідно постійно готуватися до занять, іспитів, зубрити безліч непотрібної інформації. Все це сильно вимотує та негативно позначається на здоров’ї. Куди простіше купити диплом і у своєму темпі, не поспішаючи, займатися самоосвітою у вибраній спеціальності.

До того ж, покупка диплома не несе жодних ризиків: фахівці DiplomUkr виготовляють їх на офіційних бланках із збереженням усіх ступенів захисту. Заповнення відбувається відповідно до всіх норм: печатки, підписи розташовуються у тих місцях, де й мають.

Замовити диплом

Для оформлення замовлення на диплом необхідно дотримуватися простої інструкції:

  1. Вибрати документ на веб-сайті.
  2. Залишити контактні дані у заявці.
  3. Обговорити деталі з менеджером електронної пошти.
  4. Схвалити макет, який також буде надіслано електронною поштою.
  5. Сплатити посилку після доставки.

Для доставки ми користуємось послугами Нової пошти. Наші клієнти можуть вибрати будь-яке найближче до них відділення, куди буде доставлено документ. Оплата здійснюється післяплатою (крім декількох сертифікатів зі списку представлених на сайті, але про них менеджер попередить окремо).

Питання відповідь

Які бланки друкують дипломи?

Документи друкуються на оригінальних бланках ГОСЗНАК.

Доставка здійснюється по всій Україні?

Так, ми працюємо через Нову пошту.

Чому з менеджером не можна зв’язатися телефоном?

З міркувань безпеки, щоб уникнути витоку особистих даних.